Reusable Menstrual Cup

Detaje mbi produktin Lunette – Reusable Menstrual Cup Kupat menstruale Lunette janë kupa të vogla silikoni cilësore...
Brandi: Lunette
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,300 ALL
Lek 4,300 ALL
Mbylle porosinë vetëm 2 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Reusable Menstrual Cup

Vendor: Lunette

Reusable Menstrual Cup

Lek 4,300

Vendor: Lunette

Reusable Menstrual Cup

Lek 4,300

Detaje mbi produktin
Lunette – Reusable Menstrual Cup
Kupat menstruale Lunette janë kupa të vogla silikoni cilësore të ripërdorshme që vendosen brenda vaginës për të mbledhur gjakun menstrual. Kupat Lunette i’u japin siguri, pastërti deri në 12 orë.
Të përbëra nga silikoni mjekesor.
I butë dhe pa BPA.
I testuar dhe çertefikuar për mugesë kimikatesh.
Çdo kupë Lunette vjen me një çantë të vogël dhe instruksione mbi përdorimin dhe mirmbajtjen.
Kupa ka dy masa:
Masa 1: Kur gjatë ditës ndërron 2-3 lines ose tanpone.
Masa 2: Kur gjatë ditës ndërron më shumë se 3 lines ose tanpone. Është e rekomandueshme dhe për femrat që kanë lindur në mënyrë natyrale.

Veçori të produktit
Të dizenjuara për t’u përdorur për vite duke i bërë në këtë mënyrë miqësore me mjedisin dhe portofolin tuaj.
Kupat menstruale nuk e thajnë apo ndryshojnë pH-në e vaginës tuaj dhe me kujdesin e duhur kundrejtë kupës, rasti i infeksioneve dhe irritimeve vaginale do ulet.
Pastrimi konsitston në shpëlarjen me sapun të butë 2-3 herë në 24 orë gjatë ciklit dhe në fund të tij të sterilizohet në ujë që zien për 5-10 minuta ose në mikrovale.
Mund te mbahet deri ne 12 orë pa shkaktuar asnjë ndjesi bezdie.
Prodhuar në Finlandë dhe aprovuar nga FDA si produkt i sigurt dhe pa kimikate të dëmshme.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products