Rosilogie Anti-Redness Regulating Cream

Detaje mbi produktin LIERAC - Rosilogie Anti-Redness Regulating CreamKremi rregullues kundër skuqjes Lierac Rosilogie është një krem komod...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,690 ALL
Lek 3,690 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,690
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Rosilogie Anti-Redness Regulating Cream

Vendor: LIERAC

Rosilogie Anti-Redness Regulating Cream

Lek 3,690

Vendor: LIERAC

Rosilogie Anti-Redness Regulating Cream

Lek 3,690

Detaje mbi
produktin

LIERAC - Rosilogie Anti-Redness Regulating CreamKremi rregullues kundër skuqjes Lierac Rosilogie është një krem komod i përshtatur për nevojat e lëkurës së ndjeshme dhe të prirur ndaj skuqjes.Ai redukton menjëherë skuqjen duke ushqyer dhe rigjeneruar që me aplikimin e parë. Një kombinim i patentuar i cili ndihmon në mbrojtjen e lëkurës tuaj nga efektet e dëmshme të mjedisit, rikthen ekuilibrin dhe vetitë e saj mbrojtëse.
Veçori të produktit:-Aroma: jasemini, gardenia, myshku-Për lëkura me 3 lloje skuqjeje (skuqje e papritur, skuqje e përgjithshme, skuqje me enë gjaku të dukshme)-Zvogëlon skuqjen, ushqen dhe rigjeneron lëkurën, mbron dhe forcon lëkurën-Formuluar pa: parabene, ngjyrues sintetike-Një peptid neuro-qetësues vepron në skuqjen e papritur dhe të përkohshme, duke rregulluar reagimin e neuroneve duke rritur nivelin e tolerancës së lëkurës-Dextran lufton skuqjen e përgjithshme dhe redukton inflamacionin-Ruscus aculeatus minimizon skuqjen që rrjedh nga enët e dukshme të gjakut, nëpërmjet aftësisë së saj për të rritur rezistencën e kapilarëve të gjakut-Gjalpi Shea riparon dhe ushqen lëkurën-Një prebiotik rregullon ekoflorën e lëkurës dhe forcon mbrojtjen
Përdorimi:Aplikoni kremin rregullues kundër skuqjes LieracRosilogie në mëngjes dhe në mbrëmje. Nëse është e nevojshme, përsëritni aplikimin në zonat ku lëkura është më reaktive.

Përbërësit:AQUA / WATER / EAU. GLYCERIN. PROPANEDIOL. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER. CETYL ALCOHOL. STEARYL ALCOHOL. DIMETHICONE. ISOSTEARYL ALCOHOL. BUTYLENE GLYCOL COCOATE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. BUTYLENE GLYCOL. CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE. CI 77019 / MICA. PARFUM / FRAGRANCE. ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE. CARBOMER. TROMETHAMINE. SODIUM BENZOATE. SODIUM POLYACRYLATE. SODIUM DEXTRAN SULFATE. SODIUM SALICYLATE. ETHYLCELLULOSE. CITRIC ACID. RUSCUS ACULEATUS ROOT EXTRACT. RHIZOBIAN GUM. COCO-GLUCOSIDE. SODIUM PHYTATE. ALCHEMILLA VULGARIS LEAF EXTRACT. EQUISETUM ARVENSE EXTRACT. HEDERA HELIX (IVY) LEAF/STEM EXTRACT. TOCOPHEROL. TIN OXIDE. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. SORBIC ACID. CHLOROPHYLLIN-COPPER COMPLEX. ACETYL TETRAPEPTIDE-15.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products