Royal Caviar Extra Lifting Face Cream

Detaje mbi produktin Natura Siberica – Royal Caviar Extra Lifting Face Cream Royal Caviar Extra Lifting Face...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 0 ALL
Lek 0 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 0
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Royal Caviar Extra Lifting Face Cream

Vendor: NATURA SIBERICA

Royal Caviar Extra Lifting Face Cream

Lek 0

Vendor: NATURA SIBERICA

Royal Caviar Extra Lifting Face Cream

Lek 0

Detaje mbi produktin
Natura Siberica – Royal Caviar Extra Lifting Face Cream
Royal Caviar Extra Lifting Face Cream nga Natura Siberica është krem i cili i rikthen lëkurës tuaj elasticitetin si dhe i jep asaj efekt lifting.
Ekstrakti Beluga Caviar: stimulon prodhimin e kolagjenit.
Rodiola Rose: ushqen lëkurën dhe ngadalëson procesin e plakjes.
Kompleksi Omega 6: ushqen dhe mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm.
Ky krem redukton rrudhat e imta si dhe i jep lëkurës efekt lifting.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products