Satin Lipstick

Buzëkuq kremoz me shkëlqim dhe ngjyrë të thellë. I lehtë për tu aplikuar pasi ai rrëshqet me...
Brandi: KORFF
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,240 ALL
Lek 3,240 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,240
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Satin Lipstick

Vendor: KORFF

Satin Lipstick

Lek 3,240

Vendor: KORFF

Satin Lipstick

Lek 3,240

Buzëkuq kremoz me shkëlqim dhe ngjyrë të thellë. I lehtë për tu aplikuar pasi ai rrëshqet me delikatesë në buzë, duke lënë një ngjyrë fantastike. Teksturë e plotë që i jep buzëve butësi dhe komfort gjatë gjithë ditës.
Ngjyrë intense që nga aplikimi i parë.
Pa parfum.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium, Mërkur dhe Plumb.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products