Scar Gel SPF 50+

Froika Scar Gel zvogëlon në mënyrë efektive shenjat dhe keloidet e shkaktuara nga operacionet, aksidentet, djegiet ose...
Brandi: FROIKA
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 3,500 ALL
Lek 3,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Size: 30 ML
Subtotal: Lek 3,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Scar Gel SPF 50+

Vendor: FROIKA

Scar Gel SPF 50+

Lek 3,500

Vendor: FROIKA

Scar Gel SPF 50+

Lek 3,500
Size: 30 ML

Froika Scar Gel zvogëlon në mënyrë efektive shenjat dhe keloidet e shkaktuara nga operacionet, aksidentet, djegiet ose aknet, duke përmirësuar në të njëjtën kohë pamjen e tyre.
Me mbrojtje kundër rrezatimit diellor SPF 50+.

– Zvogëlon volumin dhe trashësinë e plagëve dhe keloideve
– Bllokon depërtimin e baktereve dhe papastërtive
– Zbut, minimizon dhe rrit elasticitetin e shenjave
– Redukton irritimet dhe inflamacionet
– Ul skuqjen dhe hiperpigmentimet

Përdorimi:
Aplikimi mund të fillojë menjëherë pas shërimit të plotë të plagës. Nuk përdoret në plagë të hapura.
Përdoreni xhelin dy herë në ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë.
Një sasi të vogël xheli masazhojeni për disa minuta, duke ushtruar presion të lehtë në lëkurë, derisa të përthithet plotësisht.

Përbërësit:
Blend of silicones with elastomers
Vitamin C
Hyaluronic acid
Vitamin E
Avocado Oil

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products