Sébologie Deep Cleansing Scrub Mask

Detaje mbi produktin LIERAC - Sébologie Deep-Cleansing Scrub MaskMaska e pastrimit të thellë Lierac Sébologie është një...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,870 ALL
Lek 3,870 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,870
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Sébologie Deep Cleansing Scrub Mask

Vendor: LIERAC

Sébologie Deep Cleansing Scrub Mask

Lek 3,870

Vendor: LIERAC

Sébologie Deep Cleansing Scrub Mask

Lek 3,870

Detaje mbi produktin
LIERAC - Sébologie Deep-Cleansing Scrub MaskMaska e pastrimit të thellë Lierac Sébologie është një maskë pastruese e frymëzuar nga procedurat estetike të pastrimit të thellë. Kjo teksturë inovatore, e pasuruar me mikrokokrra eksfoliante me origjinë krejtësisht natyrale, depërton lehtësisht në pore për t'i pastruar ato në thellësi, duke reduktuar pamjen e tyre të zgjeruar dhe duke rafinuar strukturën e lëkurës. Aroma e butë, e mbushur me grejpfrut, kedër, misk, siguron që aplikimi të jetë një moment i këndshëm dhe i rafinuar, i cili transmeton menjëherë një ndjenjë pastërtie dhe mirëqenieje. 100% e vullnetarëve të provave klinike konfirmojnë se lëkura është dukshëm e rafinuar dhe më uniforme, e pastruar nga yndyra e tepërt dhe/ose sebumi, pas vetëm një aplikimi.Veçoritë e produktitAroma: grejpfrut, kedri, myshku-Për lëkurë të kombinuar në të yndyrshme, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme-Pastron poret në thellësi, minimizon pamjen e poreve të zgjeruara dhe të zmadhuara, thith yndyrën e tepërt dhe/ose sebumin, eliminon papastërtitë, rafinon strukturën e lëkurës-Formuluar pa: vaj, parabene, ngjyrues sintetike-Glukonati i zinkut vepron në lëkurë me shkëlqim dhe në poret e zgjeruara me vetitë e tij rregulluese të sebumit dhe astringent-Acidi salicilik, i njohur për veprimin e tij keratolitik, rregullon rinovimin e qelizave dhe zbeh njollat ​​dhe shenjat e mbetura-Balta e bardhë dhe jeshile pastrojnë thellë poret dhe pastrojnë lëkurën për shkak të vetive të tyre thithëse të vajit-Polisakaridet rihidratuese kontribuojnë në hidratimin e lëkurës së dëmtuar.PërdorimiAplikoni maskën e pastrimit të thellë Lierac Sébologie një herë në javë në lëkurën e thatë, duke shmangur zonën e konturit të syve. Lëreni produktin për 10 minuta, më pas shtoni ujë dhe masazhojeni me lëvizje të buta rrethore. Shpëlajeni tërësisht.PërbërësitAqua/Water/Eau, Kaolin, Sativa (Rice) Starch, Polylactic Acid, Zinc Gluconate, Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Palmitic Acid, Illite, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearaten CI77891/Titanium Dioxide, Glycerin, Microcrystalline Cellulose, Xanthan Gum, CI77019/Mica, PEG-75 Stearate, Phenoxyethanol, Allantoin, Parfum/Fragrance, Salicylic Acid, Tromethamine, Ceteth-20, Steareth-20, Tetrasodium Edta, Cellulose Gum, Montmorllonite, Propylene Glycol, Tocopherol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Tin Oxide, CI61570/Green 5.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products