Sensinol Physio Protective Treatment Shampoo

Detaje mbi produktin DUCRAY - Sensinol Physio Protective Treatment ShampooShampo Physio-Protective Treatment Ducray Sensinol është një shampo e...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,900 ALL
Lek 1,900 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,900
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Sensinol Physio Protective Treatment Shampoo

Vendor: DUCRAY

Sensinol Physio Protective Treatment Shampoo

Lek 1,900

Vendor: DUCRAY

Sensinol Physio Protective Treatment Shampoo

Lek 1,900

Detaje mbi produktin
DUCRAY - Sensinol Physio Protective Treatment ShampooShampo Physio-Protective Treatment Ducray Sensinol është një shampo e butë dhe qetësuese që jo vetëm pastron, por qetëson edhe skalpin më të ndjeshëm. Formula e tij hipoallergjike është perfekte për të luftuar një sërë shenjash të një skalpi të dobësuar, si kruajtje, ndjesi shpimi gjilpërash, djegie, shtrëngim dhe dhimbje. Për shkak se kjo shampo përmban edhe përbërës me veti hidratuese dhe zbutëse, ai siguron hidratim dhe butësi dhe i lë flokët më të lehtë për t'u krehur. Duke ofruar rehati të menjëhershme që në aplikimin e parë, është perfekt për të pastruar butësisht flokët duke qetësuar dhe zbutur. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve mund të përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji, si dhe në lëkurën e kokës të dobësuar nga trajtimet e kancerit.Veçoritë e produktit-Për skalp të ndjeshëm ose të dobësuar, ndjesi kruajtje-Mosha: 6+-Pastron butësisht flokët, minimizon kruajtjen dhe ndjesinë e djegies, qetëson dhe rehaton skalpin e kokës, ka 83% përbërës me origjinë natyrale në formulën e tij, mund të përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji, mund të përdoret në lëkurën e kokës të dobësuar nga trajtimet e kancerit-Formuluar pa: alkool, parfum, parabene, silikone-Caprylyl Glycol ka veti hidratuese dhe zbutëse duke i bërë flokët më të lehtë për t'u krehur-Polidocanol, një anestetik lokal dhe antipruritik, lehtëson shenjat e shqetësimit si kruajtje, ndjesi shpimi gjilpërash, djegie, shtrëngim dhe dhimbjePërdorimiAplikoni shampon për trajtim fizik Ducray Sensinol me një masazh të butë në flokë të lagur. Shpëlajeni dhe më pas aplikojeni përsëri shampon duke e lënë të veprojë për 2 deri në 3 minuta. Në fund, shpëlajeni tërësisht. Duhet ta aplikoni të paktën 3 herë në javë.PërbërësitWATER (AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, ZINC COCETH SULFATE, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, LAURETH-9, COCO-GLUCOSIDE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products