Sérum Désaltérant Hydratation 48

Detaje mbi produktin Nuxe - Sérum Désaltérant Hydratation 48 Serum ultra i freskët, hidraton intensivisht lëkurën. Falë...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,700 ALL
Lek 4,700 ALL
Mbylle porosinë vetëm 1 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,700
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Sérum Désaltérant Hydratation 48

Vendor: NUXE

Sérum Désaltérant Hydratation 48

Lek 4,700

Vendor: NUXE

Sérum Désaltérant Hydratation 48

Lek 4,700

Detaje mbi produktin

Nuxe - Sérum Désaltérant Hydratation 48

Serum ultra i freskët, hidraton intensivisht lëkurën. Falë kombinimit të tij unik të qumështit të bimëve dhe acidit hialuronik, ky trajtim i përqendruar ofron 48 orë hidratim, dhe qetëson ndërsa mbron lëkurën nga ndotja. Me aplikimin, ndjenja e parehatisë se lekures se thate dhe dehidratuar zvogëlohet. Lëkura është e freskët, e butë, e shëndoshë dhe rrezatuese.
Aplikoni serumin hidratues në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë dhe qafë.
Përbërësit kryesorë aktivë me origjinë natyrale: qumësht vegjetal, Ekstrakt algash me teknologji të lartë, lule bajamesh të bardha dhe portokalli, alantoinë, acid hialuronik me origjinë natyrale. Teksturë xhel-krem, ultra e freskët dhe plot ujë që shkrihet në lëkurë.
96% përbërës me origjinë natyrale
Aroma: Një aromë e paimitueshme, një përkëdhelje dehëse e luleve të portokallit.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products