Serum with VIT C

Detaje mbi produktin Pharmaceris – Serum with VIT C Serumi rekomandohet veçanërisht për lëkurën couperose, të prirur...
Brandi: Pharmaceris
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,990 ALL
Lek 4,990 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,990
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Serum with VIT C

Vendor: Pharmaceris

Serum with VIT C

Lek 4,990

Vendor: Pharmaceris

Serum with VIT C

Lek 4,990

Detaje mbi produktin
Pharmaceris – Serum with VIT C
Serumi rekomandohet veçanërisht për lëkurën couperose, të prirur ndaj radikaleve të lira (stresi oksidativ), formimin e mikro-irritimeve dhe shenjave të plakjes më të shpejtë, thellimin e rrudhave, humbjen e shkëlqimit dhe qëndrueshmërisë.
Preparati C - CAPILIX rekomandohet gjithashtu si një trajtim rigjallërues për lëkurën e lodhur. Përdorimi i një forme të veçantë të vitaminës C në koncentrat lejon depërtimin më të thellë të saj duke rritur potencialin antioksidues dhe zbutës.
Stimulon sintezën e kolagjenit, duke përmirësuar elasticitetin dhe qëndrueshmërinë, dhe në fakt korrigjon shenjat e plakjes së lëkurës.
Vitamina C forcon mekanizmat rigjenerues të lëkurës dhe rrjetin e enëve të gjakut, duke reduktuar tendencën për skuqje dhe mbireaktivitet.
Rregullon prodhimin e melaninës, duke parandaluar njollat.
Vitamina E e përmbajtur në koncentrat lehtëson përthithjen dhe asimilimin e vitaminës C, duke optimizuar veprimin e saj.
Koncentrati qetëson dhe redukton skuqjen që rezulton, duke unifikuar gjithashtu tonin e lëkurës dhe duke e ndriçuar butësisht atë.
Përbërësit:
Izononil Isononanoate, Dikapril Karbonat, Vaj Glicine Soja (Sojë), Izoheksadekan, Vaj Persea Gratissima (Avokado), Tetraizopalmitat Askorbil, Acetat Tokoferil, Zea Maysrance (Vaj misri, Togolerol)
SI TË PËRDORET
• Përdoreni koncentratin çdo ditë për ditën/natën në lëkurë të pastruar dhe te thate të fytyrës, qafës dhe dekoltesë.
• Më pas masazhoni koncentratin dhe aplikoni kremin e përdorur të kujdesit.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products