Shampo Organic Aquatic Mint

Detaje mbo produktin Klorane–  Shampo Organic AquaticMint Kjo shampo me efekt të freskët pastron thellësisht, detoksifikon lëkurën...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,300 ALL
Lek 1,300 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Shampo Organic Aquatic Mint

Vendor: KLORANE

Shampo Organic Aquatic Mint

Lek 1,300

Vendor: KLORANE

Shampo Organic Aquatic Mint

Lek 1,300

Detaje mbo produktin
Klorane–  Shampo Organic AquaticMint

Kjo shampo me efekt të freskët pastron thellësisht, detoksifikon lëkurën e kokës
dhe eliminon grimcat ndotëse.

Një detoksifikues i vërtetë i flokëve, Shampo Organic Aquatic Mint është e mbushur me Mentha
aquatica L., një përbërës aktiv i njohur për përqendrimin e lartë të
antioksidantëve. Ideale për banorët e qytetit, ky shampo do të pastrojë
intensivisht lëkurën e kokës dhe flokët e ekspozuar çdo ditë ndaj
ndotjes. Formula e tij e biodegradueshme me një bazë të butë pastruese
eliminon papastërtitë dhe detoksifikon, pa u zhveshur apo tharë. Të pastruar,
flokët marrin frymë përsëri.

Flokët tuaj përfitojnë nga një shtim i freskët çlirues në një aromë të këndshme të
nenexhikut të grimcuar. Të freskuar dhe të pastruar, flokët janë të lehtë
dhe të ajrosur. Shampo është e përshtatshme për flokë natyralë, të lyer
ose të theksuar.

Përfitimet.

- Pastrimi: tekstura e freskët pastron intensivisht skalpin dhe flokët e ekspozuar ndaj
efekteve tinëzare të ndotjes. Shampoja detoksifikon dhe largon papastërtitë,
madje edhe grimcat ndotëse më pak të dukshme*, pa prishur ekuilibrin e lëkurës së
kokës.
- Freskues: ofron një ndjesi të vërtetë freskie** që forcon intensivisht dhe
çliron skalpin e kokës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products