Shampo Organic Oat

Detaje mbi produktin Klorane – Oat shampoo Kjo shampo pediatrike me tolerancë të lartë, pastron, zbut dhe...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,300
Lek 1,300
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Shampo Organic Oat

Vendor: KLORANE

Shampo Organic Oat

Lek 1,300

Vendor: KLORANE

Shampo Organic Oat

Lek 1,300

Detaje mbi produktin
Klorane – Oat shampoo

Kjo shampo pediatrike me tolerancë të lartë, pastron, zbut dhe mbron skalpin dhe flokët e të gjithë familjes, që nga mosha 3 vjeç.
Shampo organike me bollgur, lan butësisht të gjitha llojet e flokëve për të gjithë familjen, nga mosha 3 vjeç. E përbërë nga 87% përbërës me origjinë natyrale, formula e saj e biodegradueshme* dhe me tolerancë të lartë pediatrike ofron butësi dhe mbrojtje edhe për flokët dhe skalpin më delikat. Ky shampo e merr butësinë e tij ekstreme nga përbërësi aktiv i tërshërës i rritur në mënyrë organike dhe në një qark të shkurtër në jugperëndim të Francës. Ideale për përdorim të shpeshtë, lehtëson gjithashtu acarimin.
Të pastër, të zhdërvjellët dhe të mbrojtur, flokët zbukurohen, fitojne butësi falë kësaj formule tepër të butë të paketuar në një shishe plastike 100% të riciklueshme .
Përfitimet.
- Larja e bute : baza e saj e butë pastrues pa surfaktantë sulfatorë pastron pa sulmuar lëkurën e kokës dhe flokët e të gjithë familjes, nga mosha 3 vjeç.
- Tolerancë e lartë: e testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik dhe është ideal për fëmijët nga mosha 3 vjeç.
- Zbutje: ekstrakti i tij i tërshërës nga kultivimi organik zbut, mbron dhe sjell elasticitet në flokë.
Perberesit
Agjentet hidratues : Glicerinë me origjinë bimore që hidraton dhe zbut.
Tershera: Ne kultivojmë tërshërë në tokën tonë, në jugperëndim të Francës, sipas bujqësisë organike të certifikuar. Lloji Avena sativa L. është i pasur me karbohidrate, lipide dhe vitamina me veti të jashtëzakonshme zbutëse.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products