Shampooing Centaury

Detaje mbi produktin Klorane – Shampooing Centaury Shampo Organic Centaury rigjallëron shkëlqimin e flokëve gri, të bardhë...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,300
Lek 1,300
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Shampooing Centaury

Vendor: KLORANE

Shampooing Centaury

Lek 1,300

Vendor: KLORANE

Shampooing Centaury

Lek 1,300

Detaje mbi produktin

Klorane – Shampooing Centaury

Shampo Organic Centaury rigjallëron shkëlqimin
e flokëve gri, të bardhë ose biondë platini duke neutralizuar menjëherë zverdhjen.

Ne kemi zgjedhur Knapweed ORGANIC, një burim i cianocentaureinës, një pigment bimor me nuanca kaltërosh, i përdorur tradicionalisht për të rivendosur theksimet tërheqëse të argjendta në flokë të bardhë ose gri. Formula e Shampos kundër zverdhjes Klorane me Centaury ORGANIK i vesh flokët me
reflektime delikate të ftohta. Të butë dhe të lehtë për t'u krehur, flokët zbulojnë të gjithë bukurinë dhe shkëlqimin e tyre.
Avantazhet: 
Një formulë me 86% përbërës me origjinë natyrale për të
ringjallur bukurinë e flokëve.

Perfitimet: 

- Pastron: formula e toleruar mirë pastron butësisht dhe
nuk sulmon flokët apo lëkurën e kokës.
- Neutralizon: formula e shamponit Organic Centaury neutralizon në mënyrë
aktive zverdhjen e flokëve biondë të bardhë, gri dhe platin.
- Revive: shampoja ringjall bukurinë dhe shkëlqimin e flokëve gri dhe bjond. Centaury
përdoret tradicionalisht për të rivendosur intensitetin e plotë të ngjyrës tek
flokët gri dhe bjond.

Mund ta perdorni sa herë
që nevojitet

Aplikohet ne floke te lagur.  Lëreni për 2 deri në 3 minuta. Shpëlajeni.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products