Signal Revolution Lotion

Signal Revolution Lotion është një locion ideal për të parandaluar rënien e flokëve. Ekskluziviteti i patentës S-R, iSignal...
Brandi: BIOSCALIN
Gjendja: Ka gjendje
Lek 7,810 ALL
Lek 7,810 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 7,810
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Signal Revolution Lotion

Vendor: BIOSCALIN

Signal Revolution Lotion

Lek 7,810

Vendor: BIOSCALIN

Signal Revolution Lotion

Lek 7,810

Signal Revolution Lotion është një locion ideal për të parandaluar rënien e flokëve. Ekskluziviteti i patentës S-R, iSignal Revolution Lotion ka aftësinë të stimulojë rritjen e flokëve duke dërguar sinjal rritjeje në OR2AT4, është një receptor mjaft i ndjeshëm që ndodhet në folikul që duke u stimuluar mund të ndikojë në ciklin jetësor të flokëve. Kemi të bëjmë me një produkt inovativ kundër rënies së flokëve i formuluar për burrat dhe gratë dhe është ideal dhe për ato që duan të perkujdesen për flokët çdo ditë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products