Silicone Cup Lid

Detaje mbi produktin Jack N’ Jill – Silicone Cup Lid Kapaku prej silikoni e bën kupën Jack...
Brandi: Jack N' Jill
Gjendja: Mungesë
Lek 480
Lek 480
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 480
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Silicone Cup Lid

Vendor: Jack N' Jill

Silicone Cup Lid

Lek 480

Vendor: Jack N' Jill

Silicone Cup Lid

Lek 480

Detaje mbi produktin
Jack N’ Jill – Silicone Cup Lid
Kapaku prej silikoni e bën kupën Jack N 'Jill një gjë të përsosur.
Ky kapak mund të shërbejë gjithashtu si një ndihmë në mënyrë që një fëmijë të mësojë të pijë prej tij lehtë. Mund ta përdorni si mbajtëse për furçat e dhëmbëve.
Është bërë nga silikoni i shkallës së lartë si dhe mund të lahen lehtësisht.
Mund të përdoren me pije të ftohta ose të ngrohta.
Mund të lahet edhe në lavastovilje.
Pa Latex, BPA dhe Phthalates.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products