Silk Touch Sunscreen SPF 50

Detaje mbi produktin Froika – Silk Touch Sunscreen SPF 50 Kremi diellor Froika Hyaluronic Silktouch 50+, është...
Brandi: FROIKA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,510 ALL
Lek 3,510 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,510
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Silk Touch Sunscreen SPF 50

Vendor: FROIKA

Silk Touch Sunscreen SPF 50

Lek 3,510

Vendor: FROIKA

Silk Touch Sunscreen SPF 50

Lek 3,510

Detaje mbi produktin
Froika – Silk Touch Sunscreen SPF 50

Kremi diellor Froika Hyaluronic Silktouch 50+, është projektuar me teknologjinë e re të elastomerit të gjeneratës së 3-të, ofron mbrojtje parësore me rreze të gjerë UVA & UVB nga dielli dhe në nivel
dytësor mbrojtje antioksiduese falë efektit të dobishëm të komponentit Indanone. I kombinuar me Acidin Hyaluronik ofron veti kundër rrudhave pasi linjat e papërsosmërive dhe shenjat e akneve bëhen më pak të dukshme.

Kremi diellor Hyaluronic Silktouch Froika ka një teksturë jo të yndyrshme dhe është një produkt ideal për hidratimin, kujdesin dhe pastërtinë e përditshme të lëkurës duke lënë një efekt mat të mëndafshtë.

Kush mund ta perdore?

Lëkurat e ndjeshme, të prirura ndaj alergjive dhe reaktive

Lëkura e yndyrshme e prirur ndaj akneve

Lekura me dermatit te përkeqësuar (melasma, herpes, rosacea, vitiligo, lupus eritematoz etj.)

Fotodermatiti idiopatik (skuqja polimorfe e diellit)

Kloazma ("maskë shtatzënie")

Vecorite e produktit.

Siguron nje spektër të gjerë dhe mbrojtje ekuivalente nga rrezatimi UVA dhe UVB.

Mbron kundër efekteve të dëmshme të menjëhershme (djegiet nga dielli) dhe afatgjata (foto plakja , imunosupresioni, reaksionet e ndjeshme ndaj diellit) të dëmshme të ekspozimit ndaj rrezatimit të
diellit.

Rrit mbrojtjen natyrale të qelizave dhe qelizave staminale kundër rrezatimit UV të diellit.

Mbron ADN-në
Ofron veprim anti-plakje

Veprim kundër rrudhave – rrudhat, papërsosmëritë e lëkurës dhe shenjat e akneve bëhen më pak të dukshme.

Cilësi e shkëlqyer kozmetike jo e yndyrshme

Lëkura duket e mëndafshtë dhe mat

Sintezë fotostabile – Rezistente ndaj ujit dhe djersitjes

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products