Skincare Multivitamin – Collagen Capsules

Dermastir Skincare Multivitamin janë kapsula të lëngshme të cilat bëjnë të mundur që bukuria të vijë nga...
Brandi: DERMASTIR
Gjendja: Mungesë
Lek 0
Lek 0
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 0
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Skincare Multivitamin – Collagen Capsules

Vendor: DERMASTIR

Skincare Multivitamin – Collagen Capsules

Lek 0

Vendor: DERMASTIR

Skincare Multivitamin – Collagen Capsules

Lek 0

Dermastir Skincare Multivitamin janë kapsula të lëngshme të cilat bëjnë të mundur që bukuria të vijë nga brenda. Përmban 11 multivitamina dhe 11 multiminerale të cilat vijnë në formën e kolagjenit të lëngshëm.
Permban:
> GLA dhe Omega 6 të cilat hidratojnë lëkurën.> Ceramidet e lëngshme dhe fosfolipidet janë antioksidantë të cilët luftojnë plakjen e lëkurës. Ndihmojnë gjithashtu në vendosjen e ekuilibrit lipidik. Bën të mundur që të prodhohen mburoja për mbrojtjen e acideve yndyrore.
Kur kolagjeni paraqitet në formë të lëngshme ai është më efikas se kapsulat në formë pluhuri.
Dermastir Skincare Multivitamin pëshkruhet nga kirurgë plastikë nga e gjithë bota. Niveli kolagjenit në lëkurën tonë pas moshës 25 vjec reduktohet shumë, kështu që këto multivitamina janë të rëndesishme për ta luftuar plakjen e lëkurës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products