Smart Clinical MD Multi-Dimensional Age Transformer Duo Resculpt + Revolumize

Një krem ​​forcues dhe ​​hidratues që formëson lëkurën tuaj. Për lëkurë: normale, të thatë, mikse dhe të yndyrshme. Shqetësime për lëkurën: linjat...
Brandi: CLINIQUE
Gjendja: Mungesë
Lek 11,265
Lek 11,265
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 11,265
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Smart Clinical MD Multi-Dimensional Age Transformer Duo Resculpt + Revolumize

Vendor: CLINIQUE

Smart Clinical MD Multi-Dimensional Age Transformer Duo Resculpt + Revolumize

Lek 11,265

Vendor: CLINIQUE

Smart Clinical MD Multi-Dimensional Age Transformer Duo Resculpt + Revolumize

Lek 11,265

Një krem ​​forcues dhe ​​hidratues që formëson lëkurën tuaj.

Për lëkurë: normale, të thatë, mikse dhe të yndyrshme.
Shqetësime për lëkurën: linjat e holla dhe rrudhat, dhe humbja e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit.
Përbërësit kryesor:
- Acidi Hyaluronic: Hidraton lëkurën.
- Proteina e hirrës: E pasur me aminoacide, ndihmon në rritjen e kolagjenit natyral të lëkurës, duke e lënë atë të duket dhe të ndjehet më e fortë dhe më elastike.
- Neuropeptidet: Një grup prej tre neuropeptidësh punojnë së bashku për të ndihmuar në prodhimin natyral të kolagjenit dhe për të qetësuar pamjen e rrudhave dhe linjave të fytyrës.
Pa parabanë dhe phthalate.Teknologjia Morpho dhe riparimi me porosi ndihmojnë në riformatimin e zonave kryesore si nofullën, qafën dhe profilin e fytyrës, ndërsa synojnë rrudhat.Rezultatet klinike: Bazuar në një vetëvlerësim 4-javor të 105 grave:
- 88% thanë se lëkura e tyre duket më e ngritur.

Bazuar në një vetëvlerësim 4-javor të 101 grave:
- 84% thanë që lëkura e tyre ndjehet e volumizuar.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products