Soothing Radiance Mask

Detaje mbi produktin AVENE - Refreshing Eye Contour CareMaska Soothing Radiance është një trajtim vërtetë hidratues që e lë lëkurën...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,550 ALL
Lek 2,550 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,550
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Soothing Radiance Mask

Vendor: AVENE

Soothing Radiance Mask

Lek 2,550

Vendor: AVENE

Soothing Radiance Mask

Lek 2,550

Detaje mbi produktin

AVENE - Refreshing Eye Contour CareMaska Soothing Radiance është një trajtim vërtetë hidratues që e lë lëkurën tuaj të freskët, të qetë dhe me shkëlqim. Ideale për djegiet nga dielli, skuqjet, lëkurën e tendosur, të irrituar, të dehidratuar ose të pajetë.

Veçoritë e produktit-Super ushqyes; agjentët hidro-ushqyes (përfshirë vajin e safflower) ushqejnë dhe hidratojnë thellësisht, duke forcuar pengesën natyrore të lëkurës. -Ekstrakti natyral i frutave të kuqe, që vepron si përforcues i qelizave të lëkurës, kombinohet me Pre-tocopheryl, një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës kundër radikalëve të lirë.
-I pasur me ujë të burimeve termale Avène, qetësues dhe zbutës i ofron lëkurës tuaj një ndjenjë të menjëhershme rehatie.PërdorimiMaska rekomandohet për përdorim në të gjitha lëkurat e ndjeshme 1 ose 2 herë në javë. Aplikojeni maskën në një shtresë të trashë në fytyrë. Lëreni të veprojë për 10-15 minuta. Largoni çdo tepricë me një pambuk. Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sy.PërbërësitAVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA)*. MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. WATER (AQUA). CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL). PALMITIC ACID. STEARIC ACID. HYDROGENATED PALM/PALM KERNEL OIL PEG-6 ESTERS. TRIETHANOLAMINE. GLYCERYL STEARATE. MICROCRYSTALLINE WAX (CERA MICROCRISTALLINA). PEG-100 STEARATE. PROPYLENE GLYCOL. 1,2-HEXANEDIOL. CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES. CAPRYLYL GLYCOL. CARBOMER. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE (PARFUM). PHENYL TRIMETHICONE. RIBES RUBRUM (CURRANT) FRUIT EXTRACT (RIBES RUBRUM FRUIT EXTRACT)*. RUBUS IDAEUS (RASPBERRY) FRUIT EXTRACT (RUBUS IDAEUS FRUIT EXTRACT)*. SODIUM BENZOATE. TOCOPHERYL GLUCOSIDE. TROPOLONE. VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT*.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products