Spa Kaviar Imperial 1001 Arctic Rose Eye Cream

Detaje mbi produktin Natura Siberica – Fresh Spa Kaviar Imperial 1001 Arctic Rose Eye Cream Fresh Spa...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,400 ALL
Lek 2,400 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,400
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Spa Kaviar Imperial  1001 Arctic Rose Eye Cream

Vendor: NATURA SIBERICA

Spa Kaviar Imperial 1001 Arctic Rose Eye Cream

Lek 2,400

Vendor: NATURA SIBERICA

Spa Kaviar Imperial 1001 Arctic Rose Eye Cream

Lek 2,400

Detaje mbi produktin
Natura Siberica – Fresh Spa Kaviar Imperial 1001 Arctic Rose Eye Cream
Fresh Spa Kaviar Imperial 1001 Arctic Rose Eye Cream nga Natura Siberica është krem për zonën e syve. Përmban ekstrakte të Kaviarit të zi, Trëndafil Organik nga Damasku.
Ky Krem-Serum për sytë ndihmon dukshëm në reduktimin e rrudhave dhe rrathëve të zinj në lëkurën poshtë syve për t’iu bërë të dukeni më të rinj. Përbërësit organik në formulën e tij ndihmojnë për të ngadalësuar procesin e plakjes. Ekstraktet e Kaviarit të zi janë një burim i fuqishëm proteinash, amino acidesh, minerale dhe vitamina. Duke penetruar thellë në lëkurë, ai përmirëson rinovimin e lëkurës, nxit prodhimin e kolagenit dhe elastinës dhe siguron mbrojtje të fuqishme antioksidante, e cila rezulton në një lëkurë më të butë dhe më të re. Ekstraktet Organike të Trëndafilit të Damaskut hidratojnë dhe rigjallërojnë lëkurën si dhe ndihmojnë në reduktimin e pamjes së rrudhave.

Përdorimi
Aplikojeni produktin në zonën poshtë syve në mëngjes dhe në mbrëmje duke masazhuar butësisht lëkurën.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products