Spray for Children SPF 30

Detaje mbi produktin Avene – Spray for Children SPF 30 Spray for Children SPF 30 nga Avene...
Brandi: AVENE
Gjendja: Mungesë
Lek 3,300
Lek 3,300
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,300
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Spray for Children SPF 30

Vendor: AVENE

Spray for Children SPF 30

Lek 3,300

Vendor: AVENE

Spray for Children SPF 30

Lek 3,300

Detaje mbi produktin
Avene – Spray for Children SPF 30
Spray for Children SPF 30 nga Avene ofron mbrojtje shumë të lartë për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve nga rrezet e diellit të shkurta dhe të gjata UVA dhe UVB.
Ky Spray për fëmijë nga Avene me SPF 30 bazohet në kombinimin ekskluziv të mbrojtjes Sunsitive® nga Pierre Fabre Research:
1. Sistemi i filtruar i patentuar që përmban vetëm 4 filtra dielli për mbrojtje të spektrit shumë të gjerë, të qëndrueshëm dhe efektiv UVB-UVA.
2. Kompleksi unik antioksidant (Pre-tokoferil + Thialidinë) është antioksidant i fuqishëm që shërben për mbrojtje të plotë kundër stresit oksidativ.
3. Uji Termal i Burimit Avène është i njohur për vetitë e tij qetësuese, anti-irrituese dhe zbutëse në lëkurë.

Veçori të produktit
Ofron mbrojtje shumë të lartë për lëkurën e ndjeshme të fytyrës dhe trupit të fëmijëve.
Teksturë jo vajore.
Rezistent ndaj ujit.
I përshtatshëm për çdo lëkurë që ekspozohet në diell dhe është e prirur të digjet nga rrezet e diellit.
Tekstura e saj pa aromë rekomandohet gjithashtu për lëkurë të ndjeshme alergjike ndaj aromës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products