Squanorm Anti-Dandruff Zinc Lotion

Detaje mbi produktin DUCRAY - Squanorm Anti-Dandruff Zinc LotionLocion kundër zbokthit Ducray Squanorm me zink është një...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,100 ALL
Lek 2,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Squanorm Anti-Dandruff Zinc Lotion

Vendor: DUCRAY

Squanorm Anti-Dandruff Zinc Lotion

Lek 2,100

Vendor: DUCRAY

Squanorm Anti-Dandruff Zinc Lotion

Lek 2,100

Detaje mbi produktin
DUCRAY - Squanorm Anti-Dandruff Zinc LotionLocion kundër zbokthit Ducray Squanorm me zink është një locion qetësues i formuluar për të luftuar zbokthin, i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve. Një plotësues i fuqishëm i shampove kundër zbokthit, ky locion ndihmon në lehtësimin e kruajtjes dhe shenjave të përgjithshme të shqetësimit të lëkurës së kokës ndërmjet larjeve, ndërkohë që ndihmon në minimizimin e formimit të zbokthit përmes veprimit të kombinuar të sulfatit të zinkut dhe acidit citrik. I lehtë për t'u aplikuar, ky locion është treguar se përmirëson gjendjen e flokëve dhe kokës me 86%, sipas vullnetarëve në një provë klinike katër-javore.Veçori të produktit:-eliminon zbokthin, lehtëson kruajtjen dhe shqetësimin e kokës-pastron lëkurën e kokës-Sulfati i zinkut minimizon kruajtjen, formimin e kores dhe lëkurën e kokës-Acidi citrik ndihmon në luftimin e zbokthit nga rrënjët e flokëve, për shkak të vetive të tij antimikrobike që veprojnë në kërpudhat që shkaktojnë zbokthin

PërdorimiAplikoni locion kundër zbokthit Ducray Squanorm me zink çdo ditë në një skalp të thatë ose të lagur. Masazhojeni butësisht. Mos e shpëlani. Mund të përdoret çdo ditë.Përbërësit:WATER (AQUA),SD ALCOHOL 39-C (ALCOHOL DENAT), LACTAMIDE MEA,ZINC SULFATE,SODIUM HYDROXIDE

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products