Squanorm Shampoo Treating Dandruff - Oily Dandruff

Stresi, lodhja, hormonet apo përdorimi i produkteve të ndryshme që nuk janë të përshtatshme për flokët janë disa...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,000 ALL
Lek 2,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Squanorm Shampoo Treating Dandruff - Oily Dandruff

Vendor: DUCRAY

Squanorm Shampoo Treating Dandruff - Oily Dandruff

Lek 2,000

Vendor: DUCRAY

Squanorm Shampoo Treating Dandruff - Oily Dandruff

Lek 2,000

Stresi, lodhja, hormonet apo përdorimi i produkteve të ndryshme që nuk janë të përshtatshme për flokët janë disa prej faktorëve që ndikojnë në formimin e zbokthit, duke provokuar një irritim dhe kruarje. Squanorm Shampoo Treating Dandruff - Oily Dandruff është ideale për eleminimin e zbokthit të verdhë, të shpeshtë dhe të yndyrshëm që ngjitet në lëkurën e kokës. Vepron shumë shpejt dhe për një kohë të gjatë tek faktorët që janë shkaktare të zbokthit duke normalizuar prodhimin e sekrecioneve të yndyrës. Zbut kruarjet dhe skuqjet.
Përmban:
Pirokton olamina, ekstrakt sebal serrulata, Bisabololo, Glikolat guanidine
Të gjithë këta përbërës bëjnë që zbokthi të eleminohet që në përdorimin e parë. Flokët janë të butë, me volum dhe shkëlqim. Efekti i kësaj shampoje zgjat në kohë.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products