Stage Pre Organic Infant Milk Formula

Detaje mbi produktin Holle – Stage Pre Organic Infant Milk Formula Për këtë formulë organike të qumështit...
Brandi: HOLLE
Gjendja: Mungesë
Lek 2,100 ALL
Lek 2,100 ALL
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Stage Pre Organic Infant Milk Formula

Vendor: HOLLE

Stage Pre Organic Infant Milk Formula

Lek 2,100

Vendor: HOLLE

Stage Pre Organic Infant Milk Formula

Lek 2,100

Detaje mbi produktin
Holle – Stage Pre Organic Infant Milk Formula

Për këtë formulë organike të qumështit të Holle përdoret qumështi i çmuar Demeter.
Fermat Demeter punojnë sipas parimeve biodinamike në harmoni me natyrën dhe ata respektojnë tiparet specifike të specieve të kafshëve dhe bimëve. Kjo është garancia për qumështin e një cilësie shumë të lartë në formulën e foshnjave, Holle.
Përgatitja
Përgatitje e thjeshtë dhe e shpejtë. Shtoni ujë të zier e të ftohur në 50 °C tek pluhuri dhe tundeni mirë.

Përbërësit
Skimmed milk ** 1, whey product * (partially demineralized whey powder), vegetable oils * (palm oil *, rapeseed oil *, sunflower oil *), lactose *, cream powder 10% **, calcium carbonate, potassium chloride, sodium chloride, vitamin C, vitamin E, iron lactate, zinc sulfate , Niacin, calcium D-pantothenate, copper sulfate, vitamin A, vitamin B1, vitamin B6, manganese sulfate, potassium iodate, folic acid, vitamin K, sodium selenate, vitamin D * from organic farming ** from biodynamic farming1 100 g baby milk powder is made from 126 ml skimmed milk manufactured

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products