Stelatopia Cleansing Oil

Mustela – Stelatopia Cleansning Oil Vaj nga Mustela i cili pastron butësisht lëkurën e foshnjës dhe të...
Brandi: MUSTELA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,000
Lek 3,000
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Stelatopia Cleansing Oil

Vendor: MUSTELA

Stelatopia Cleansing Oil

Lek 3,000

Vendor: MUSTELA

Stelatopia Cleansing Oil

Lek 3,000

Mustela – Stelatopia Cleansning Oil
Vaj nga Mustela i cili pastron butësisht lëkurën e foshnjës dhe të porsalindurve * ndërsa qetëson ndjesitë e acarimit të lëkurës.
Formula e saj përmban 98% të përbërësve me origjinë natyrale, duke përfshirë Distilimin e vajit të lulediellit të zgjedhur për vetitë e tij qetësuese.
Për lëkurë jashtëzakonisht të thatë.
Pas përdorimit, lëkura e foshnjës është më elastike, më e lëmuar dhe më e freskët 83%. (1)
Testuar klinikisht.
Pa aromë.

(1) Studimi klinik i kryer nën kontrollin dermatologjik dhe pediatrik në 61 foshnje gjatë 22 ditëve ( vetëvlerësim).
(2) Studimi klinik i kryer nën kontrollin dermatologjik dhe pediatrik në 49 foshnje me lëkurë jashtëzakonisht të thatë gjatë 22 ditëve (vetëvlerësim).

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products