Strengthening & Revitalizing Shampoo With Quinine And B Vitamins

Trajtim i rekomanduar për flokë të demtuar, të lodhur dhe të dobësuar. Kjo shampo shërben për të menaxhuar...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,290 ALL
Lek 1,290 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Size: 200 ML
Subtotal: Lek 1,290
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Strengthening & Revitalizing Shampoo With Quinine And B Vitamins

Vendor: KLORANE

Strengthening & Revitalizing Shampoo With Quinine And B Vitamins

Lek 1,290

Vendor: KLORANE

Strengthening & Revitalizing Shampoo With Quinine And B Vitamins

Lek 1,290
Size: 200 ML

Trajtim i rekomanduar për flokë të demtuar, të lodhur dhe të dobësuar. Kjo shampo shërben për të menaxhuar rënien e flokëve.
Përmban ekstrakt kinine të lidhur me një kompleks vitaminash B (B5,B6,B8). Kinina dhe vitaminat e grupit B janë të njohura për rolin që kanë në forcimin e strukturës dhe stimulimin e rritjes së flokëve.
Në këtë shampo me Kininë gjendet një baze mjaft e butë për pastrimin e skalpit, kështu flokët janë më të fortë dhe plot energji.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products