Stretch Mark Oil

Detaje mbi produktin Matchstick Monkey – Stretch Mark Oil Stretch Mark Oil nga Matchstick Monkey zbut lëkurën...
Gjendja: Mungesë
Lek 2,000 ALL
Lek 2,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Stretch Mark Oil

Vendor: Matchstick Monkey

Stretch Mark Oil

Lek 2,000

Vendor: Matchstick Monkey

Stretch Mark Oil

Lek 2,000

Detaje mbi produktin
Matchstick Monkey – Stretch Mark Oil
Stretch Mark Oil nga Matchstick Monkey zbut lëkurën e foshnjës tuaj në mënyrë të përsosur.
Zbut, ushqen dhe ndihmon në rritjen e elasticitetit të lëkurës.
I bërë nga përbërës ekskluzivisht natyral.
Me aromë Kajsie dhe Kamomil.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe përdorim gjatë shtatzënisë dhe gjatë periudhës gjashtë javore.
Formula ushqyese promovon elasticitetin e lëkurës si dhe minimizon shfaqjen e strijave në pjesë të ndryshme të trupit.
99.8% të përbërësve janë natyral dhe 99.6% janë organik.

Hipoalergjik.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi
Aplikojeni një sasi nga vaji në trup duke e masazhuar butësisht lëkurën në zonat që kërkon trajtim.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products