Sun Care Rich Ylang Repairing Balm

Detaje mbi produktin Klorane Sun Care Rich Ylang Repairing Balm është i përbërë nga dylli esencial i...
Brandi: KLORANE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,600 ALL
Lek 1,600 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,600
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Sun Care Rich Ylang Repairing Balm

Vendor: KLORANE

Sun Care Rich Ylang Repairing Balm

Lek 1,600

Vendor: KLORANE

Sun Care Rich Ylang Repairing Balm

Lek 1,600

Detaje mbi produktin
Klorane Sun Care Rich Ylang Repairing Balm është i përbërë nga dylli esencial i Ylang-Ylang (Cananga Odorata) me qëllim që të ushqejë intensivisht fibrën e flokëve të tharë nga ekspozimi në diell.
Mbron flokët nga agresionet e verës.

Përdorni:
Aplikojeni në gjatësinë dhe majat e flokëve të larë dhe të tharë me peshqir, lëreni të veprojë për disa çaste më pas shpëlajeni mirë.
Përveç kësaj, përdorni paraprakisht shampon ushqyes me Ylang Klorane, dhe vajin mbrojtës me Ylang Klorane Soin Soleil.v

Keratin vegjetal: përmban aminoacide të ngjashme me ato të keratinës së flokëve

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products