Sun Care Set

Detaje mbi produktin Nuxe – Sun Care Set Seti përmban: Nuxe – Tanning Oil Sun Protecion SPF...
Brandi: NUXE
Gjendja: Mungesë
Lek 3,600
Lek 3,600
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,600
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Sun Care Set

Vendor: NUXE

Sun Care Set

Lek 3,600

Vendor: NUXE

Sun Care Set

Lek 3,600

Detaje mbi produktin
Nuxe – Sun Care Set
Seti përmban:
Nuxe – Tanning Oil Sun Protecion SPF 30
Vaji mbrojtës nga dielli SPF 30 ju ndihmon të mbroni fytyrën dhe trupin nga rrezet e diellit si dhe plakjen e parakohshme të lëkurës për shkak të rrezeve të dëmshme të diellit.
Formula e saj rezistente ndaj ujit mbron lëkurën tuaj nga dehidratimi dhe rrit nxirjen e lëkurës tuaj.
Struktura e saj sensoriale e pasur me vajra botanik rrëshqet butësisht mbi lëkurë duke ju lënë një ndjesi të mëndafshtë.
Përmban aromë Portokalli të ëmbël,Tiare dhe Vanilje.

Veçori të produktit
-Përmban faktor mbrojtës SPF 30.
-Mbron lëkurën nga rrezet UVA dhe UVB.
- Ekstraktet me origjinë natyrale të Orizit, Rozmarinës dhe Vitaminës E: janë të njohur për fuqinë e tyre anti-oksiduese, ato kontribuojnë në mbrojtjen qelizore të lëkurës.
-Ekstrakti i Luleve Kau Pe: i njohur për vetitë e tij qetësuese, qetëson ndjesitë e mbinxehjes nga ekspozimi në diell.
-Ekstrakti Hyacinth(patent FR): parandalon dehidratimin e lëkurës.
-Vajrat botanik Macadamia dhe Luledielli: ushqejnë lëkurën.

Përdorimi
Aplikojeni produktin në duar pastaj butësisht përhapeni në fytyrë. Sprucojeni produktin në trup dhe më pas masazhojeni butësisht lëkurën derisa të përhapet plotësisht në lëkurë.
Nuxe – Refreshing After Sun Lotion
Ky locion pas diellit për fytyrën dhe trupin është ideal për lëkurën që ndihet e mbinxehur pas një dite të gjatë në diell. Tekstura e tij freskuese ndihmon për të riparuar, qetësuar dhe zbukuruar lëkurën tuaj duke zgjatur nxirjen tuaj për 2 javë.
Përzierja e aromës së Portokallit, Tiarese dhe Vaniljes së ëmbël lë një ndjesi të mrekullueshme në lëkurën tuaj.

Veçori të produktit
-Locion për fytyrë dhe trup.
-Zbut dhe qetëson lëkurën.
-Hidraton lëkurën tuaj.
-Zgjat nxjirjen e lëkurës.
-Jo komedogjen.
-Pa paraben.

Përdorimi
Aplikojeni locionin në fytyrë dhe trup pasi që jeni ekspozuar në diell.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products