SUN SECRET AIR FLUID SPF 50

Detaje mbi produktin KORFF - SUN SECRET AIR FLUID SPF 50 Teksturë e lëngshme, ultra e lehtë...
Brandi: KORFF
Gjendja: Mungesë
Lek 3,780
Lek 3,780
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,780
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
SUN SECRET  AIR FLUID SPF 50

Vendor: KORFF

SUN SECRET AIR FLUID SPF 50

Lek 3,780

Vendor: KORFF

SUN SECRET AIR FLUID SPF 50

Lek 3,780

Detaje mbi produktin

KORFF - SUN SECRET AIR FLUID SPF 50

Teksturë e lëngshme, ultra e lehtë SPF 50 (MBROJTJE SHUMË E LARTË), me prekje të thatë ( dry touch) dhe përthithje të menjëhershme. Formula ka një efekt hidratues dhe anti-plakje. I pasuruar me kompleksin e ADN Safe, mbron lekuren nga rrezet e demshme, kundërvepron me procesin e foto-plakjes dhe parandalon formimin e rrudhave. I papërshkueshëm nga uji.
SI TË PËRDORET:
Aplikojeni në fytyrë të pastruar, të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Përhapeni produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht. Përsëriteni aplikimin e produktit shpesh gjatë gjithë ditës.
Pa ngjyre.
Jo komedogjen.
E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium *.

*I pershtatshem dhe per lekura sensitive.
Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Di- caprylyl Carbonate, Alcohol Denat., Butyl Methoxydibenzoylnnethane, Ethylhexyl Salicylate, Dimethico- ne, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Undecane, Silica, Coco-Capryla- te, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphe- nol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Hydrogena- ted Vegetable Oil, Tridecane, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Betai¬ne, Sodium Chloride; Citrullus la- natus (Watermelon) Fruit Extract, Bisabolol, Helianthus annuus (Sun- flower) Seed Oil, Eriodictyon cali- fornicum Flower/Leaf/Stem Extract, Pisum sativum (Pea) Extract, Di- methicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, lsoceteth-10, Butylene Glycol, BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Di- sodium EDTA, Sodium Citrate, Phe- noxyethanol, EthyIhexyIglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzo- ate, Parfum (Fragrance).

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products