Sun Secret Air stick spf 50+

Detaje mbi produktin Korff – Sun Secret Air stick spf 50+ Kremi i diellit ne trajte stick...
Brandi: KORFF
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,780 ALL
Lek 3,780 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,780
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Sun Secret Air stick spf 50+

Vendor: KORFF

Sun Secret Air stick spf 50+

Lek 3,780

Vendor: KORFF

Sun Secret Air stick spf 50+

Lek 3,780

Detaje mbi produktin

Korff – Sun Secret Air stick spf 50+

Kremi i diellit ne trajte stick me SPF 50+ (PROTEZIONE MOLTO ALTA) me teksturë të ngurtësuar dhe të lehtë, që lë një vello transparente në lëkurë. I pasuruar me kompleks DNA Safe dhe Centella Asiatica, ka një efikasitet hidratues dhe kundër plakjes.

SI TË PËRDORNI:
Aplikojeni kremin në një fytyrë të pastruar, të paktën 30 minuta para ekspozimit në diell. Përhapeni produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht. Përsëriteni aplikimin e produktit shpesh gjatë gjithë ditës.

I papërshkueshëm nga uji. Pa derivate gruri. Jo komedogjene. E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe paladium *.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products