Sunbrella Sun Protection Milk for Children (6m+) SPF 50

Detaje mbi produktin Dermedic – Sunbrella Sun Protection Milk for Children (6m+) SPF 50 Sunbrella Sun Protection...
Brandi: DERMEDIC
Gjendja: Mungesë
Lek 2,590
Lek 2,590
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,590
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Sunbrella Sun Protection Milk for Children (6m+) SPF 50

Vendor: DERMEDIC

Sunbrella Sun Protection Milk for Children (6m+) SPF 50

Lek 2,590

Vendor: DERMEDIC

Sunbrella Sun Protection Milk for Children (6m+) SPF 50

Lek 2,590

Detaje mbi produktin
Dermedic – Sunbrella Sun Protection Milk for Children (6m+) SPF 50
Sunbrella Sun Protection Milk for Children SPF 50 krijon një shtresë mbrojtëse në lëkurë. Mbron
lëkurën nga depërtimi i rrezeve të diellit.
Përmban vetëm filtra mineral të cilët tolerohen në mënyrë të jashtëzakonshme nga lëkura e ndjeshme e
fëmijëve.
Përmban faktor mbrojtës shumë të lartë SPF 50.
Qetëson acarimet e lëkurës.
Redukton djegien.
Lehtëson shërimin e lëkurës.
Përshpejton rigjenerimin e lëkurës.
Ushqen intensivisht lëkurën e dehidratuar.
Zbut lëkurën.
Mund të përdoret për fëmijë dhe foshnje mbi gjashtë muajsh.
I papërshkueshëm nga uji.
Hipoalergjik.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products