Sunbrella Sunspot Screen Special Protective Cream SPF 100

Detaje mbi produktin Dermedic – Sunbrella Sunspot Screen Special Protective Cream SPF 100 Ky krem dielli nga...
Brandi: DERMEDIC
Gjendja: Mungesë
Lek 3,270
Lek 3,270
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,270
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Sunbrella Sunspot Screen Special Protective Cream SPF 100

Vendor: DERMEDIC

Sunbrella Sunspot Screen Special Protective Cream SPF 100

Lek 3,270

Vendor: DERMEDIC

Sunbrella Sunspot Screen Special Protective Cream SPF 100

Lek 3,270

Detaje mbi produktin
Dermedic – Sunbrella Sunspot Screen Special Protective Cream SPF 100
Ky krem dielli nga Dermedic mbron lëkurën nga rrezet UVA, UVB, VL dhe IR.
Rekomandohet të përdoret nga persona të cilët janë intolerant, alergjik ose hipersensitiv ndaj rrezeve të diellit si dhe pas tratimeve të fytyrës si eksfoljim, peeling, mikrodermabrazion dhe trajtim me lazer.
Ky krem dielli është produkti ideal për persona që kanë tendencë t’iu shfaqet Melanoma dhe Vitiligo.

Veçori të produktit
-Parandalon diskolorimin e lëkurës në 3 nivele:
• Parandalon formimin e malaninës
• Parandalon melaninën të depozitohet në vendin e diskolorimit.
• Ndalon kontaktin e të gjithë spektrit të rrezeve UVA ,UVB, IR dhe VL me lëkurën.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products