Suncare Cream SPF 50

Detaje mbi produktin Froika – Suncare Cream SPF 50 Produktet Froika Sun Care SPF 50+ ofrojnë Fotombrojtje...
Brandi: FROIKA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,730 ALL
Lek 2,730 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,730
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Suncare Cream SPF 50

Vendor: FROIKA

Suncare Cream SPF 50

Lek 2,730

Vendor: FROIKA

Suncare Cream SPF 50

Lek 2,730

Detaje mbi produktin
Froika – Suncare Cream SPF 50
Produktet Froika Sun Care SPF 50+ ofrojnë Fotombrojtje më të lartë për përdorim të përditshëm në kushte ekstreme të diellit (mal, sporte deti) gjatë gjithë vitit dhe në veçanti zonat e ndjeshme si hunda, veshët.
Rekomandohet shumë për t'u përdorur për mbrojtjen e plagëve dhe djegiet.
Është pa paraben dhe rekomandohet për lëkurat alergjike hiper-reaktive ndaj diellit.
Rekomandohet për të mbrojtur foshnjat ose fëmijët e vegjël nga ekspozimi i gjatë në diell.
LLOJET E LËKURËS: Fototipe shumë të hapura, Hipersensitiv, Intolerant ndaj diellit, normale ne te thata.
Aplikoni SunCare SPF 50+ në mënyrë uniforme në fytyrë ose trup, mundësisht 15-20 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikoni pas 2 orësh ekspozim të vazhdueshëm.
Aplikimi i përsëritur është i nevojshëm para dhe pas notit, fërkimit dhe sportit.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products