Suncare hydrating fluid SPF 50+

Detaje mbi produktin Froika – Suncare hydrating fluid SPF 50+ Krem dielli ultra – i lehtë që...
Brandi: FROIKA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,500
Lek 3,500
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Suncare hydrating fluid SPF 50+

Vendor: FROIKA

Suncare hydrating fluid SPF 50+

Lek 3,500

Vendor: FROIKA

Suncare hydrating fluid SPF 50+

Lek 3,500

Detaje mbi produktin
Froika – Suncare hydrating fluid SPF 50+

Krem dielli ultra – i lehtë që siguron mbrojtje shumë të lartë UVA/UVB, IR-A dhe mbrojtje nga drita e dukshme

Hidratim intensiv afatgjatë, me teksturë jashtëzakonisht të lehtë

E përkryer për të gjitha llojet dhe tonet e lëkurës, duke lënë një ndjesi rezistente ndaj ujit, pa yndyrë në lëkurën tuaj.

Mikrobioma dhe lagështia rritin në lëkurë.

Lejon procesin e rrezitjes natyrore biologjike për lëkurën e nxirë në mënyrë të sigurtë, ndërsa mbron nga plakja e parakohshme.

Pa parabenë dhe tepër komode për lëkurat e ndjeshme, hiper alergjike – reaktive ndaj diellit. 

Mund te perdoret nga cdo tip lekure.

Vecorite e produktit.

Siguron nje spektër të gjerë dhe mbrojtje ekuivalente nga rrezatimi UVA dhe UVB.

Mbron kundër efekteve të dëmshme të menjëhershme (djegiet nga dielli) dhe afatgjata (foto plakja , imunosupresioni, reaksionet e ndjeshme ndaj diellit) të dëmshme të ekspozimit ndaj rrezatimit të
diellit.

Rrit mbrojtjen natyrale të qelizave dhe qelizave staminale kundër rrezatimit UV të diellit.

Mbron ADN-në

Ofron veprim anti-plakje

Sintezë fotostabile – Rezistente ndaj ujit dhe
djersitjes

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products