Sunissime BB Protective Fluid Anti-Aging Golden SPF30

Detaje mbi produktinLIERAC- Sunissime BB Protective Fluid Anti-Aging Golden SPF30Lierac Sunissime BB Protective Fluid Anti-Aging Golden SPF30 është...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Mungesë
Lek 4,500
Lek 4,500
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Sunissime BB Protective Fluid Anti-Aging Golden SPF30

Vendor: LIERAC

Sunissime BB Protective Fluid Anti-Aging Golden SPF30

Lek 4,500

Vendor: LIERAC

Sunissime BB Protective Fluid Anti-Aging Golden SPF30

Lek 4,500

Detaje mbi produktinLIERAC- Sunissime BB Protective Fluid Anti-Aging Golden SPF30Lierac Sunissime BB Protective Fluid Anti-Aging Golden SPF30 është një krem ​me ngjyrë kundër plakjes që mbron fytyrën nga dielli.Menjëherë pas aplikimit, lëkura është e bukur dhe elastike, falë strukturës tepër të imët që shkrihet lehtë në fytyrë. Lëkura merr energji dhe mbrohet nga efektet e dëmshme të rrezatimit të diellit.Veçoritë e produktit:-Aroma: portokalli bergamot, jasemini, uji i kokosit-Ofron trajtim kundër rrudhave dhe kundër dobësimit të lëkurës-Tekstura e lëngshme shkrihet në lëkurë pa lënë mbetje të bardha-Mbrojtje nga dielli me spektër ultra të gjerë (Ultraviolet, infra të kuqe dhe dritë e dukshme)Përdorimi:Para ekspozimit në diell, aplikoni në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products