Sunissime Energizing Protective Body Milk SPF50

Detaje mbi produktinLIERAC- Sunissime Energizing Protective Body Milk SPF50Lierac Sunissime Energizing Protective Body Milk SPF50  është një krem-qumësht kundër plakjes...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,000 ALL
Lek 4,000 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,000
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Sunissime Energizing Protective Body Milk SPF50

Vendor: LIERAC

Sunissime Energizing Protective Body Milk SPF50

Lek 4,000

Vendor: LIERAC

Sunissime Energizing Protective Body Milk SPF50

Lek 4,000

Detaje mbi produktinLIERAC- Sunissime Energizing Protective Body Milk SPF50Lierac Sunissime Energizing Protective Body Milk SPF50  është një krem-qumësht kundër plakjes së lëkurës që mbron trupin nga rrezatimim i diellit.Menjëherë pas aplikimit, lëkura qendron e bukur dhe elastike, falë strukturës tepër të imët që shkrihet lehtë në fytyrë. Lëkura merr energji dhe mbrohet nga efektet e dëmshme të rrezatimit të diellit. Qumështi i jep lëkurës energji, hidratim dhe mbrojtje nga dielli.Veçoritë e produktit:-SPF 50-Aroma: portokalli bergamot, jasemini, uji i kokosit-Tekstura: Krem fluid-Ofron trajtim kundër rrudhave dhe kundër dobësimit të lëkurës-Tekstura e lëngshme shkrihet në lëkurë pa lënë mbetje të bardha-Mbrojtje nga dielli me spektër ultra të gjerë (Ultraviolet, infra të kuqe dhe dritë e dukshme)-Protaurina i jep gjallëri lëkurës dhe ndihmon në parandalimin e dëmtimit të mëtejshëm -Acidi hialuronik i siguron lëkurës veti intensive hidratuese dhe kundër plakjesPërdorimi:Përpara ekspozimit në diell, spërkatni Lierac Sunissime Energizing Protective Body Milk SPF30  5 deri në 8 herë në zonat e ekspozuara të trupit. Riaplikoni çdo 2 orë, si dhe pas notit, djersitjes ose fshirjes me peshqir.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products