Sunissime Rehydrating Repair Balm Global Anti-Aging

Për të riparuar lëkurën nga demet e shkaktuara nga dielli dhe për të parandaluar foto-plakjen Lierac Sunissime Rehydrating Repair...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,500 ALL
Lek 3,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Sunissime Rehydrating Repair Balm Global Anti-Aging

Vendor: LIERAC

Sunissime Rehydrating Repair Balm Global Anti-Aging

Lek 3,500

Vendor: LIERAC

Sunissime Rehydrating Repair Balm Global Anti-Aging

Lek 3,500

Për të riparuar lëkurën nga demet e shkaktuara nga dielli dhe për të parandaluar foto-plakjen Lierac Sunissime Rehydrating Repair Balm Global Anti-Aging vjen në ndihmë. Nje përkujdesje për fytyrën, qafën dhe dekoltenë. Në përbërjen e tij gjejmë ekstrakte të Hamamelis që ka aftesinë të parandalojë rrudhat nga ekspozimi i tepërt në diell.
Përmban një kompleks të Omega 3 dhe 9, acid hialuronik dhe peptide aktivizuese që zbut dhe zbukuron lëkurën. Në këtë mënyrë lëkura ripërtërihet dhe bën të mundur parandalimin e rrudhave. I jep një mbrojtje me të vërtetë globale lëkurës. Zhvilluar me një teknologji “Cryo-Effect Technology”, e cila ul menjëherë temperaturën e lëkurës. Ky lehtësim që i bëhet lëkurës e bën këtë produkt aleatin kryesorë të verës.
Lëkura është e hidratuar, shenjat e moshës më pak të dukshme.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products