Super Booster Cream Booster

Frezyderm – Super Booster Cream Booster Super Booster Cream Booster Pasuron trajtimin tuaj të përditshëm me 25...
Brandi: FREZYDERM
Gjendja: Mungesë
Lek 2,800
Lek 2,800
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,800
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Super Booster Cream Booster

Vendor: FREZYDERM

Super Booster Cream Booster

Lek 2,800

Vendor: FREZYDERM

Super Booster Cream Booster

Lek 2,800

Frezyderm – Super Booster Cream Booster
Super Booster Cream Booster Pasuron trajtimin tuaj të përditshëm me 25 përbërës aktiv.
Rrit hidratimin e lëkurës.
Ka veprim antioksidues.
Përmirëson lëkurën.
Redukton shenjat e plakjes.
Pas përdorimit të këtij produktin lëkura juaj është dukshëm më e re dhe me më shumë shkëlqim.
Për të gjithë tipet e lëkurës.
I përshtatshëm për të gjitha moshat.
Kompleksi FD - 25: plotëson kolagjenin, elastinën dhe acidin hialuronik të humbur për shkak të plakjes
biologjike. Përmirëson konturine lëkurës. Zvogëlon rrudhat e shprehjes. Rrit densitetin e lëkurës .
Mbron nga stresi oksidues . Përmirëson tonin dhe shkëlqimin e lëkurës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products