Super Bronzing Sun Water

Ky spërkatës me teksturë ujore/ujor i freskët dhe i lehtë përthithet me shpejtësi nga lëkura duke përmirësuar...
Brandi: KORFF
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,582 ALL
Lek 2,582 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,582
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Super Bronzing Sun Water

Vendor: KORFF

Super Bronzing Sun Water

Lek 2,582

Vendor: KORFF

Super Bronzing Sun Water

Lek 2,582

Ky spërkatës me teksturë ujore/ujor i freskët dhe i lehtë përthithet me shpejtësi nga lëkura duke përmirësuar dhe perfeksionuar ngjyrën e lëkurës suaj. Formula inovatore me kompleksin ADN DNA-Safe Complex ruan bukurinë e lëkurës dhe parandalon plakjen. Për më tepër prania e 2% Melanobronze stimulon prodhimin e melaninës, përshpejton marrjen dhe intensifikimin e ngjyrës. Vetëm pas disa ditësh ekspozim në diell lëkura merr ngjyrë të fortë dhe shkëlqim bronxi falë përdorimit të këtij produkti. Produkti sugjerohet të përdoret nga lëkurat me ngjyrë të errrët dhe ato mesatare të cilat nuk digjen lehtësisht në diell. Nuk mundëson mbrojtjen nga dielli.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products