Super Siberica Limonnik, ginseng & biotin Hair Mask

Natura Siberica-Super Siberica Limonnik, ginseng & biotin Hair Mask Kjo maskë flokësh, e bazuar në Hydrolate Organike...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Mungesë
Lek 1,200
Lek 1,200
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Super Siberica Limonnik, ginseng & biotin Hair Mask

Vendor: NATURA SIBERICA

Super Siberica Limonnik, ginseng & biotin Hair Mask

Lek 1,200

Vendor: NATURA SIBERICA

Super Siberica Limonnik, ginseng & biotin Hair Mask

Lek 1,200

Natura Siberica-Super Siberica Limonnik, ginseng & biotin Hair Mask

Kjo maskë flokësh, e bazuar në Hydrolate Organike Nanai Limonnik (Shisandra), ka efekt ngrohës. Hidraton skalpin, ndihmon në forcimin e rrënjëve, parandalon rënien dhe i bën flokët më të trashë dhe me shkëlqim.
Veçori mbi produktin:
-Hidrolati organik nanai limonnik, i mbushur me lëndë ushqyese, mikroelemente dhe vitamina a dhe e, ndihmon në forcimin e rrënjëve dhe ushqimin e flokëve
-Ekstrakti organik i xhensenit ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve
-Ekstrakti Wild Sagan dalya, taurina dhe vitaminat b6 dhe b12 mbushin flokët dhe qetësojnë skalpin e kokës.
-Biotina ndihmon për t’i dhënë flokëve forcë shtesë, duke i lënë ato të lëmuara dhe me shkëlqim
-Hidrolati është një vitaminë me mikro elementë të përqendruar që rrjedhin nga bimët përmes distilimit. Maskat e flokëve të bazuara në hidrolate sigurojnë kujdes intensiv.

Përdorimi:
Masazhojeni maskën në lëkurën e kokës. Lëreni për 10-15 minuta, shpëlajeni me shampo. Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni me ujë. Rekomandohet për përdorim dy herë në javë.

Përbërësit:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Glyceryl Stearate, Niacinamide, Schizandra Chinensis Fruit WaterWH, Panax Gingseng Root Extract*, Rhododendron Adamsii Leaf/Stem ExtractWH, Acanthopanax Senticosus Root Extract*, Urtica Dioica Leaf ExtractWH, Arctium Lappa Root ExtractWH, Zingiber Officinalis Root Extract*, Larix Sibirica Needle ExtractWH, Hypericum Perforatum Flower Extract WH, Crambe Abyssinica Seed Oil, Taurine, Biotin, Folic Acid, Cyanocobalamin, Niacinamide, Pantothenic Acid, Pyridoxine, Riboflavin, Thiamine, Yeast Polipeptydes, Lauryl Glucoside, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Tocopherol, Vanillyl Butyl Ether, Citrus Limon Peel Oil, Cymbopogon Nardus Oil, Glycerin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Cetrimonium Bromide, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, CI 15985, CI 16035, Citral, Limonene.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products