Super Siberica Limonnik, ginseng & biotin Scalp Peeling

Natura Siberica-Super Siberica Limonnik ginseng & biotin Scalp Peeling Një trajtues i butë për të ndihmuar në heqjen e...
Brandi: NATURA SIBERICA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,200 ALL
Lek 1,200 ALL
Mbylle porosinë vetëm 10 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Super Siberica Limonnik, ginseng & biotin Scalp Peeling

Vendor: NATURA SIBERICA

Super Siberica Limonnik, ginseng & biotin Scalp Peeling

Lek 1,200

Vendor: NATURA SIBERICA

Super Siberica Limonnik, ginseng & biotin Scalp Peeling

Lek 1,200

Natura Siberica-Super Siberica Limonnik ginseng & biotin Scalp Peeling

Një trajtues i butë për të ndihmuar në heqjen e njollave të vdekura dhe të rrudha të lëkurës të mbetura në skalp.
Pastron intesivisht skalpin, faktor që ndihmon në penetrimin më të mirë të vlerave ushqyese në lëkurë dhe gjithashtu rrit efektivitetn e produkteve të tjera të rutinës së flokëve.

Veçori të produktit:
Forcon dhe tonifikon rrënjët e flokëve, mbron ndaj kruajtjes, zbut dhe siguron gjallëri e shkëlqim për flokët.
Përmban 99% përbërës natyralë
Nuk përmban paraben dhe silikon

Produktet e kujdesit të flokëve të bazuara në procesin e hidrolizës janë shumë më efektive se produktet e bazuara në ujë. Produktet e reja kozmetike kanë maksimumin e përbërësve bioaktivë që vijnë nga bimët. Ky produkt është i bazuar në hidrolizën e citrinës, i pasuruar me ekstrakte xhinsengu, biotin, vitamina dhe përbërës të tjerë me vlerë. I përshtatshëm për veganë.

Përdorimi: 
Aplikojeni në lëkurën e kokës dhe masazhoni butësisht së bashku me flokët. Lëreni për 10-15 minuta dhe shpëlajeni me shampo. Shmangni kontaktin me sytë. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni me ujë. Rekomandohet një herë në javë.

Përbërësit:
Aqua, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycolic Acid, Niacinamide, Caprylyl/Capryl Glucoside, Hydroxyethylcellulose, Schizandra Chinensis Fruit WaterWH, Panax Ginseng Root Extract*, Rhododendron Adamsii Leaf/Stem ExtractWH, Acanthopanax Senticosus Root Extract*, Urtica Dioica Leaf ExtractWH, Arctium Lappa Root ExtractWH, Zingiber Officinalis Root Extract*, Larix Sibirica Needle ExtractWH, Taurine, Biotin, Folic Acid, Cyanocobalamin, Pantothenic Acid, Pyridoxine, Riboflavin, Thiamine, Yeast Polypeptides, Hydrolyzed Wheat Protein, Lactic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6 Oleate, Sodium Surfactin, Citrus Limon Peel Oil, Cymbopogon Nardus Oil, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Parfum, CI 15985, CI 16035, Citral, Limonene.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products