Supra Radiance Box

Seti Lierac Supra Radiance është dhurata ideale e fundvitit për lëkurë normale/kombinuar, i cili trajton rrudhat dhe lekurën poshtë syve. Formula...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 13,909 ALL
Lek 13,909 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 13,909
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Supra Radiance Box

Vendor: LIERAC

Supra Radiance Box

Lek 13,909

Vendor: LIERAC

Supra Radiance Box

Lek 13,909

Seti Lierac Supra Radiance është dhurata ideale e fundvitit për lëkurë normale/kombinuar, i cili trajton rrudhat dhe lekurën poshtë syve. Formula është pa aromë për tolerancë të optimizuar dhe ideale për hidratimin e lëkurës normale në të kombinuar
Paketimi Supra Radiance përmban:
Supra Radiance Gel Creme Renovateur Anti-Ox - 50ml
Ky krem është i përshtatshëm për përdorim nga gratë mbi 40 vjeç që bëjnë një jetë të vrrullshme urbane. Kremi i Lireac i rikthen shkëlqimin lëkurës dhe e mbron nga plakja e parakohshme.
Ai  njëtrajtëzohet me lëkurën për ta ushqyer, për të zbutur pamjen e rrudhave, mbron lëkurën nga ndotësit mjedisor dhe stresi. Ky Krem-xhel është ideal për përdorim nga lëkurat normale dhe mikse, pasi duke e aplikuar lëkura mbetet pa shkëlqimin e tepruar të yndyrës.

Përdorimi:
Aplikojeni kremin në mëngjes, në lëkurë të pastruar. Mund ta përhapni edhe në qafë dhe në zonën e dekoltesë.

Serum Supra Radiance Eclat Regard - 15ml
Supra Radiance Serum trajton zonën rreth zyve. Korrigjon rrudhat dhe vepron në qeset dhe rrathet e zinj të syve. Ky serum ka në përmbajtjen e tij principe aktive nga më të mirët e shkencës dhe natyrës. Detoksikon qelizat dhe parandalon e formimit të toksinave të reja. Riaktivizon gjithashtu metabolizmin e qelizave. Efekt anti-rrudhë, zbutës, tonifikues dhe mbushës.

Përdorimi:
Aplikojeni në mëngjes dhe në darke në zonen rreth syve.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products