Supra Radiance Eye Serum

Supra Radiance Serum trajton zonën rreth zyve. Korrigjon rrudhat dhe vepron në qeset dhe rrathet e zinj...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Mungesë
Lek 5,849
Lek 5,849
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 5,849
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Supra Radiance Eye Serum

Vendor: LIERAC

Supra Radiance Eye Serum

Lek 5,849

Vendor: LIERAC

Supra Radiance Eye Serum

Lek 5,849

Supra Radiance Serum trajton zonën rreth zyve.
Korrigjon rrudhat dhe vepron në qeset dhe rrathet e zinj të syve. Ky serum ka në përmbajtjen e tij principe aktive nga më të mirët e shkencës dhe natyrës.
Nrf2-Like; detoksifikon qelizat dhe bën parandalimin e formimit të toksinave të reja. Riaktivizon gjithashtu metabolizmin e qelizave.
Koncentrat Hyalu-3; anti-rrudhë, zbutës, tonifikues dhe mbushës
Ruskogenin; kundër qeskave poshtë syve dhe rrathëve të zinj.
Ekstrakt nga pema e Pagodes; antioksidant. Pa parfum.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products