Supra Radiance Serum Detox Booster

Ky është serum me teksturë të lehtë, të mëndafshtë që i rikthen shkëlqimin natyral lëkurës e njëkohësisht...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 8,190 ALL
Lek 8,190 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 8,190
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Supra Radiance Serum Detox Booster

Vendor: LIERAC

Supra Radiance Serum Detox Booster

Lek 8,190

Vendor: LIERAC

Supra Radiance Serum Detox Booster

Lek 8,190

Ky është serum me teksturë të lehtë, të mëndafshtë që i rikthen shkëlqimin natyral lëkurës e njëkohësisht e mbron atë nga ndotësit mjedisorë dhe stresi oksidativ.

Serumi mund të përdoret nga të gjitha tipet e lëkurave për gratë mbi 40 vjeç. Me përdorimin e këtij serumi lëkura juaj do të jetë më e ripërtërirë dhe e rigjallëruar.

Rrezatimi UV, ndotja, tymi i duhanit, mungesa e gjumit, stresi, janë identifikuar si shkaktarët kryesorë që shkaktojnë shenjat e para të plakjes. Nisur nga kjo zbulimet më të reja të tekologjive që aplikohen kundër plakjes janë përqëndruar në detoksifikimin e trupit dhe parandalimin e radikaleve të lira.

Kjo linjë produktesh është frymëzuar nga një proteinë kryesore në luftimin e plakjes së parakohshme, NFR2.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products