Supreme Redensifying and Anti-wrinkle day cream

Supreme redensifying and anti-ërinkle është një krem anti-age i formuluar me përbërës aktive të cilët forcojnë lëkuren...
Brandi: KORFF
Gjendja: Ka gjendje
Lek 8,780 ALL
Lek 8,780 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 8,780
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Supreme Redensifying and Anti-wrinkle day cream

Vendor: KORFF

Supreme Redensifying and Anti-wrinkle day cream

Lek 8,780

Vendor: KORFF

Supreme Redensifying and Anti-wrinkle day cream

Lek 8,780

Supreme redensifying and anti-ërinkle është një krem anti-age i formuluar
me përbërës aktive të cilët forcojnë lëkuren e hidratojnë atë dhe zbehin
rrudhat. Ky krem përmban dhe filtra mbrojtës SPF 20 që parandalon plakjen e
lëkurës. Kjo formule përmban gjalp Shea, Vitamine F, Vitamine B3 të cilat
ndihmojnë në forcimin e barrierës së lëkurës.
Algat e kuqe dhe ekstrakti Pentapeptid 31 veprojnë kundër plakjes së
lëkurës.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products