Take The Day Off Cleansing Balm

Një heqës make up-i i butë dhe efektiv që shndërrohet nga një balsam në një vaj të butë, duke...
Brandi: CLINIQUE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 4,270 ALL
Lek 4,270 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 4,270
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Take The Day Off Cleansing Balm

Vendor: CLINIQUE

Take The Day Off Cleansing Balm

Lek 4,270

Vendor: CLINIQUE

Take The Day Off Cleansing Balm

Lek 4,270

Një heqës make up-i i butë dhe efektiv që shndërrohet nga një balsam në një vaj të butë, duke shkrirë në fytyrën dhe make up-in dhe kremrat e diellit.
Për lëkurë: normale, të thatë, mikse dhe të yndyrshme.Pa filtate. Ky produkt është gjithashtu vegan.Ky heqës make up-i heq pa mundim edhe make up-in më të fortë dhe kremrat e diellit. Formula e saj jo e yndyrshme, pa tharje, e lehtë ushqen lëkurën, pastron plotësisht dhe shpëlahet plotësisht, kështu që gjithçka që ka mbetur është një shkëlqim i freskët, i dukshëm, i lagësht. Eshtë gjithashtu e shkëlqyeshme për lëkurën e ndjeshme.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products