Tanning Oil Low Sun Protecion SPF 10

Detaje mbi profduktin Nuxe – Tanning Oil Low Sun Protecion SPF 10 Vaji mbrojtës nga dielli SPF...
Brandi: NUXE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,200 ALL
Lek 3,200 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Tanning Oil Low Sun Protecion SPF 10

Vendor: NUXE

Tanning Oil Low Sun Protecion SPF 10

Lek 3,200

Vendor: NUXE

Tanning Oil Low Sun Protecion SPF 10

Lek 3,200

Detaje mbi profduktin
Nuxe – Tanning Oil Low Sun Protecion SPF 10
Vaji mbrojtës nga dielli SPF 10 ju ndihmon të mbroni fytyrën dhe trupin nga rrezet e diellit si dhe plakjen e parakohshme të lëkurës për shkak të rrezeve të dëmshme të diellit.
Formula e saj rezistente ndaj ujit mbron lëkurën tuaj nga dehidratimi dhe rrit nxirjen e lëkurës tuaj.
Struktura e saj sensoriale e pasur me vajra botanik rrëshqet butësisht mbi lëkurë duke ju lënë një ndjesi të të mëndafshtë.
Përmban aromë Portokalli të ëmbël, Tiare dhe Vanilje.
Veçori të produktit
Përmban faktor mbrojtës SPF 10.
Mbron lëkurën nga rrezet UVA dhe UVB.
- Ekstraktet me origjinë natyrale të Orizit, Rozmarinës dhe Vitaminës E: janë të njohur për fuqinë e tyre anti-oksiduese, ato kontribuojnë në mbrojtjen qelizore të lëkurës.
Ekstrakti i Luleve Kau Pe: i njohur për vetitë e tij qetësuese, qetëson ndjesitë e mbinxehjes nga ekspozimi në diell.
Ekstrakti Hyacinth(patent FR): parandalon dehidratimin e lëkurës.
- Vajrat botanik Macadamia dhe Luledielli: ushqejnë lëkurën.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products