Teint Perfect Skin Illuminating Fluid

Detaje mbi produktinLIERAC- Teint Perfect Skin Illuminating FluidLierac Teint Perfect Skin Illuminating Fluid është baza e lëngshme ideale...
Brandi: LIERAC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,890 ALL
Lek 3,890 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,890
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Teint Perfect Skin Illuminating Fluid

Vendor: LIERAC

Teint Perfect Skin Illuminating Fluid

Lek 3,890

Vendor: LIERAC

Teint Perfect Skin Illuminating Fluid

Lek 3,890

Detaje mbi produktinLIERAC- Teint Perfect Skin Illuminating FluidLierac Teint Perfect Skin Illuminating Fluid është baza e lëngshme ideale për të arritur një ton lëkure më të shndritshme, rrezatuese dhe uniforme. I formuluar me Hyalu-3, i cili përbëhet nga një kombinim i Acidit Hyaluronik me pesha të ndryshme molekulare, ai vepron si në sipërfaqe ashtu edhe në thellësi të lëkurës. Për shkak se Acidi Hyaluronik punon si një sfungjer duke ndihmuar lëkurën të mbajë ujin, ai e hidraton gjithnjë e më shumë lëkurën, duke e bërë atë më të trashë dhe fleksibël.Veçoritë e produktit:-Efekti i lëkurës së zhveshur, siguron një lëkurë më të shndritshme, rrezatuese dhe uniforme -E lë lëkurën të hidratuar dhe më të lëmuar, mbron nga rrezatimi diellor-Hyalu-3 hidraton lëkurën duke e bërë atë më të trashë dhe më fleksibël-Procrystalline rrit sintezën e α-kristaline që jep një korrigjim kromatik duke dhënë një ton më të bukur të lëkurës.Përdorimi:Aplikoni Lierac Teint Perfect Skin Illuminating Fluid me majat e gishtave ose, për një aplikim më të mirë, me një furçë, në të gjithë fytyrën, pa harruar qafën. Përzieni produktin për një pamje uniforme.Përbërësit:AQUA/​WATER/​EAU, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CAPRYLIC/​CAPRIC TRIGLYCERIDE, TITANIUM DIOXIDE (NANO), POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, BUTYLENE GLYCOL, DIMETHICONE, ORYZA SATIVA (RICE) STARCH, BENTONITE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) NUT EXTRACT, ARACHIDYL ALCOHOL, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, ALUMINUM STEARATE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, ISODECYL NEOPENTANOATE, DIISOPROPYL SEBACATE, LAURYL LACTATE, PARFUM/​FRAGRANCE, JOJOBA ESTERS, HYDROXYACETOPHENONE, BEHENYL ALCOHOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX, ALUMINA, PHENOXYETHANOL, CITRIC ACID, CHLORPHENESIN, ARACHIDYL GLUCOSIDE, SUCROSE PALMITATE, XANTHAN GUM, HYDROGENATED LECITHIN, CETYL PALMITATE, POLYSORBATE 80, SORBITAN STEARATE, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM HYALURONATE, GLYCERYL LINOLEATE, SODIUM HYDROXIDE, YEAST EXTRACT/​EXTRAIT DE LEVURE, ACACIA DECURRENS FLOWER WAX, POLYGLYCERIN-3, SODIUM BENZOATE, BHT, POTASSIUM SORBATE, TOCOPHEROL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-10, TIN OXIDE.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products