Tolérance Control Soothing Skin Recovery Cream

Detaje mbi produktin AVENE - Tolérance Control Soothing Skin Recovery CreamAvène Tolérance Control Soothing Skin Recovery Cream 40ml...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,200
Lek 3,200
Mbylle porosinë vetëm 1 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Tolérance Control Soothing Skin Recovery Cream

Vendor: AVENE

Tolérance Control Soothing Skin Recovery Cream

Lek 3,200

Vendor: AVENE

Tolérance Control Soothing Skin Recovery Cream

Lek 3,200

Detaje mbi produktin

AVENE - Tolérance Control Soothing Skin Recovery CreamAvène Tolérance Control Soothing Skin Recovery Cream 40ml është një krem qetësues për lëkurën e mbindjeshme, reaktive, intolerante ose alergjike, i përshtatshëm për lëkurë normale në të kombinuar.
Formula e tij e pasur me përbërës aktiv të patentuar ultra-qetësues postbiotik që rrjedhin nga uji termal i burimit Avène ofrojnë qetësimin e menjëhershëm të skuqjes, tërheqjes, ndjesinë e shpimit dhe ndjesinë e të nxehtit.

Veçoritë e produktit -Rivendos barrierën e lëkurës, hidraton dhe rikthen rehatinë e lëkurës- reduktim i hiper-reaktivitetit të lëkurës-Formula e tij pa konservues ruhet falë një paketimi tërësisht hermetik-98% e përbërësve janë me origjinë natyrale-Pa aroma, pa konservues.
Jo komedogjene-Testuar dermatologjikisht në lëkurë alergjike-E krijuar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike
PërdorimiAplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në zonën e fytyrës, qafës dhe syve.

Për të shmangur riaktivizimin e ndjeshmërisë së lëkurës, përdorni gjeste delikate:
Filloni duke e përhapur kremin mes gishtave.  Përhapeni duke e lëmuar butësisht me majat e gishtave nga qendra në konturet e fytyrës pa harruar qafën.Përbërësit

Avene Thermal Spring Water (Avene Aqua), Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Squalane, Cetearyl Glucoside, Cetyl Esters, Aquaphilus Dolomiae Extract Filtrate, Arginine, Beeswax (Cera Alba), Citric Acid, Tromethamine, Water (Aqua), Xanthan Gum.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products