Tolerans Sensitive Physiological Emulsion

Dermedic – Tolerans Sensitive Physiological Emulsion Ky emulsion mishelar fiziologjik u krijua nga ekspertët e markës Dermedic...
Brandi: DERMEDIC
Gjendja: Ka gjendje
Lek 1,910
Lek 1,910
Mbylle porosinë vetëm 1 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 1,910
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Tolerans Sensitive Physiological Emulsion

Vendor: DERMEDIC

Tolerans Sensitive Physiological Emulsion

Lek 1,910

Vendor: DERMEDIC

Tolerans Sensitive Physiological Emulsion

Lek 1,910

Dermedic – Tolerans Sensitive Physiological Emulsion
Ky emulsion mishelar fiziologjik u krijua nga ekspertët e markës Dermedic e cila është e njohur për kozmetikën farmaceutike mjaft efektive.
Formula e saj profesionale e cila nuk irriton lëkurën, bazohet në përbërës të pasur me glicerinë, betain, allantoin dhe D-panthenol.
Heq make up-in lehtë dhe në mënyrë të përsosur pastron lëkurën duke mos shkaktuar irritim.

Veçori të produktit
-Largon në mënyrë efektive make up-in dhe të gjitha papastertitë e tjera pa e irrituar lëkurën.
-Mund të përdoret me apo pa shpëlarje.
-Nuk e lë lëkurën të tërhequr pas përdorimit.
-Nuk e lë lëkurën të thatë.
-Mban ujin në epidermë dhe mbron lëkurën nga tharja.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products